Tekne Solar Enerji Hizmetleri

tekne-solar-enerji-hizmetleri

Teknenizin enerji ihtiyacını hesaplayarak, ihtiyacınıza uygun en kaliteli yerli ve yabancı solar panel sistemlerini temin ediyoruz, montajını yapıyoruz.

Solar Ṣarj Cihazları

Solar şarj cihazı, güneş panellerinden gelen enerjiyi toplar ve akülerinizde depolar. En yeni ve en hızlı teknolojiyi kullanan SmartSolar bu enerji toplama işlemini maksimum seviyeye çıkarır ve aküyü en kısa sürede tamamen şarj eder. SmartSolar akünün sağlığını korur ve hizmet ömrünü uzatır.

SmartSolar şarj kontrol cihazı ciddi ölçüde bitmiş bir aküyü bile yeniden şarj eder. Hücrelerin kalıcı olarak sülfatlanmaması ve hasar görmemesi kaydıyla 0 Volt'a kadar düşmüş bir akü voltajıyla çalışabilir.

Solar Paneller

Güç En Üst Düzeyde - SP Serisi 

SP serisi, seçilen arka temaslı monokristal silikon hücreleri sayesinde, güneş ışığının elektriğe %24'lük rekor bir dönüşümüne ulaşarak, aralığın en üstündedir. Hücrenin arkasına gizlenmiş elektrik kontakları bu panelleri özellikle hoş bir görünüme kavuşturmaktadır.

Arka temas hücreleri, piyasadaki en ileri teknolojiyi temsil eder ve SP Solbian panellerini en yüksek verimli esnek paneller haline getirir.            

Süper Sağlam Serisi. SR Serisi 

Monokristal yüksek verimli SR hücreleri, iki patentli metalik ızgara ile sıkıştırılmıştır. Öndeki ızgara, mevcut hasadı optimize etmek için özenle uyarlanırken, hücrenin arkasındaki ızgara güçlü mekanik destek sunar. Izgaralar esasen güneş piline iletken bir takviye görevi gören bir çift kalkan oluşturur. Yeni kristal silikon mimarileri sağlayan aşırı çatlak ve bükülme toleransı yerleşiktir. Esnek güneş panellerinde yüksek verim ve eşsiz dayanıklılık garantisi.

Estetik, güvenilirlik ve fiyat. SX Serisi 

SX serisinde, monokristal güneş pilleri, hücre yüzeyinde çok ince bir ağ oluşturan ve binlerce temas noktasıyla sonuçlanan ultra ince bakır teller kullanılarak elektriksel olarak bağlanır. Standart bara yöntemine bu alternatif, daha yüksek modül gücüne izin verir ve enerji verimini artırır. Güneş modüllerinde enerji kaybının en yaygın nedeni olan mikro çatlaklara karşı içsel duyarsızlığı nedeniyle esnek modüller için en uygun teknoloji.

Diğer bir avantaj, yenilikçi hücre düzeni sayesinde birkaç baypas diyotunun yerleştirildiği Guardian (G) modellerinde aşırıya kaçan gölgeleme duyarlılığının azalmasıdır. Yüksek verimli silikon hücrelerin kullanımıyla birlikte yeni bağlantı teknolojisi, SX panellerini özellikle güçlü ve güvenilir kılmaktadır.

HJT hücreleriyle daha fazla güç. SXX Serisi 

SXX serisinde heterojunction güneş pilleri, hücre yüzeyinde çok ince bir ağ oluşturan ve binlerce temas noktası oluşturan ultra ince bakır teller kullanılarak elektriksel olarak bağlanır. Standart bara yöntemine bu alternatif, daha yüksek modül gücüne izin verir ve enerji verimini artırır. Güneş modüllerinde enerji kaybının en yaygın nedeni olan mikro çatlaklara karşı içsel duyarsızlığı nedeniyle esnek modüller için en uygun teknoloji.

SXX serisi standart 6 inç hücre panelleriyle aynı boyutta gelir ancak %23'ten fazla verimlilik sunan silikon bazlı heterojunction güneş pilleri (HJT) sayesinde daha fazla güç üretir. Aynı nominal güce sahip panellerle karşılaştırıldığında, SXX, HJT hücrelerinin özünde iki yüzeyli olması nedeniyle daha fazla enerji hasat ettiğini kanıtlar; bu, özellikle paneller şeffaf bir sandviç içinde kapsüllendiğinde ve arkası dolaylı ışığa maruz kalacak şekilde kurulduğunda önemli bir özelliktir. Hepsinden önemlisi, HJT hücreleri çok düşük sıcaklık katsayıları sayesinde sıcak iklimlerde diğerlerinden daha iyi performans gösterir.

BlueSolar Panelleri

Düşük voltajlı-sıcaklık katsayısı, yüksek sıcaklıkta çalışmayı iyileştirir.

  • Tüm solar spektrumda olağanüstü düşük ışık performansı ve yüksek ışık duyarlılığı.
  • Güç çıkışı ve performans için 25 yıl sınırlı garanti.
  • Malzeme ve işçilik için 5 yıl sınırlı garanti.
  • Sızdırmaz, su geçirmez, çok fonksiyonlu bağlantı kutusu, yüksek güvenlik seviyesi sunar.
  • Yüksek performanslı aktarma diyotları, gölgede güç azalmasını en düşük seviyeye indirir.
  • Üç katlı arka tabakalı gelişmiş EVA (Etilen Vinil Asetat) kaplama sistemi, yüksek voltajlı işlemlere yönelik en zorlu güvenlik gereksinimlerini karşılar.
  • Kuvvetli, anotlanmış alüminyum çerçeve, modüllerin çeşitli standart montaj sistemleriyle çatıya kolaylıkla monte edilmesini sağlar.
  • Üstün kaliteli, çok saydam cam, gelişmiş sağlamlık ve darbeye karşı dayanıklılık sağlar.
  • PV-ST01 konektörlerle kablo döşemesi yapılmış, hızlı bağlantı sistemi.

Güneş panellerimiz uzun ömürlü olup monokristal veya polikristal hücrelerden oluşmaktadır. Bakımsız ve ve direkt güneş ışığından yüksek verimle çalışabilecek şekilde dizayn edilmiş Güneş panelleri çok uzun ömürlü temperli cam, EVA ve TPT katmanları arasına yerleştirilerek elektriksel olarak irtibatlandırılmış polikristal veya monokristal hücre serilerinden oluşmaktadır. Solar Paneller tamamıyla lamine edildikten sonra, kendilerine yapısal bir mukavemet sağlayacak olan anodize edilmiş alüminyum çerçeveler takılır. Bu sayede panellere kolay bir montaj sağlanmış olur. 

Yerli üretim son teknoloji solar paneller.

MEGACELL SERİSİ

YACHT CRAFT MARIN MEGACELL (AKÜSAN) YETKİLİ BAYİSİDİR.

Güneş panellerimiz uzun ömürlü olup monokristal veya polikristal hücrelerden oluşmaktadır. Bakımsız ve ve direkt güneş ışığından yüksek verimle çalışabilecek şekilde dizayn edilmiş Güneş panelleri çok uzun ömürlü temperli cam, EVA ve TPT katmanları arasına yerleştirilerek elektriksel olarak irtibatlandırılmış polikristal veya monokristal hücre serilerinden oluşmaktadır. Solar Paneller tamamıyla lamine edildikten sonra, kendilerine yapısal bir mukavemet sağlayacak olan anodize edilmiş alüminyum çerçeveler takılır. Bu sayede panellere kolay bir montaj sağlanmış olur.