Tekne Marin Elektrik Servisi

marin-aku-hizmetleri
marin akü servisi
Yacht Craft Marin olarak Tekne, yat ve gemi gibi deniz araçlarında bulunan başta Victron Enerji aküleri olmak üzere, tüm marka ve model aküleri, son teknoloji test ölçü ekipmanları kullanarak test edip, gerekli olduğu takdirde sisteminize en uygun aküleri temin ediyoruz, montajını sağlıyoruz.

Tekne, yat ve gemi gibi deniz araçlarında tercih edilen marin akü sağlamlılığı ve maksimum dayanıklılığı sayesinde uzmanlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen bu özel akü türleri aynı zamanda yağmur, dolu gibi olumsuz hava şartlarında dahi maksimum düzeyde dayanıklıdır.

Kullanımı son derece basit olan marin aküler teknik yönden diğer akü türlerinden pek farkı bulunmamaktadır. Otomobillerde tercih edilen akü türlerinde olduğu gibi marin akülerde de sulu içerikli olarak da deniz araçlarında kullanılabilmektedir.

Her bütçeye hitap eden fiyat tarifesine sahip olan marin aküler bu sayede ekonomik bütçeyi yormamaktadır. Marin akülerde ödemeler nakit veya tercihe göre kredi kartı üzerinden kolayca gerçekleştirilebilmektedir.

Marin Akü Çeşitleri

Şarj Cihazları

Phoenix Smart IP43 Şarj Cihazi

Phoenix Smart IP43 Şarj Cihazı

Tekne sahibi kullanıcılar göz önünde bulundurularak geliştirilen bu 5 aşamalı uyarlanabilir şarj aleti, 3 adet akü serisinin her biri için 30A veya 50A şarj sağlar. Tercihe göre Phoenix 1+1 modeli, marş aküsü için 3A akım sağlar ve geri kalanını “ev” ünitesine aktarır.

24V modeller 16A/25A şarj değerine sahiptir. Bluetooth’u etkinleştirerek şarj cihazını yönetebilir, cep telefonunuz üzerinden alarm kurabilirsiniz.